Personel Taşımacılığı

kurumsal

Şirketlerin en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek  artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hemde işverenlerimizi  oldukça güç durumlara düşürmektedir.Etkin  hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti  sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır. MarturTurizm olarak  hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik  bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize  çevirmektedir.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi  gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet  Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan,  Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde  riayet eden güler yüzlü kişilerdir. Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve  dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye  meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko,  ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde  yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu  ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz. Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz. Ayrıca araçlarımız MED-LİNE  acil ambulans hizmetlerinden de yararlanmaktadır.

İstanbul  gibi metropol bir şehirde araç sayısının artması, yol çalışmaları, kazalar, teknik arızalar ve alt yapı eksikliği nedeniyle oluşan tüm aksaklıklara  pratik ve çabuk çözüm üreterek, teknolojinin getirdiği tüm yenilikler ile  Kurumunuzun çalışma saatlerine ayak uyduracak şekilde en konforlu ve güvenilir şekilde hizmet vermek temel prensibimizdir.

Personel Taşımacılığı Kurallarımız

■ Firmamız bünyesinde çalışan araçlarımız 3 yaşından büyük değildir.
■ Araçlarımızın iç ve dış temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
■ Araçlarımızda kış aylarında kullanılmak üzere zincir, takoz, çekme halatı mevcuttur.
■ Araçlarımızda bulundurulması gereken mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın  söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya  hazırdır.
■ Araçlarımızın tüm ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri standartlara uygun  olarak çalışmaktadır.
■ Araçlarımızın havalandırma ve ısıtma sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak  çalışır vaziyettedir.
■ Araç içinde koltuklar standartlara uygun, kılıf ve koltuk başları takılı ve  temizdir.