Öğrenci Taşımacılığı

IMG_0036_1600x1067

Öz Turizm; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Öz Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Öz Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Öz Turizm; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Öz Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Öz Turizm Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

- Araçlarının bakımlı ve yeni olması, 
- Güvenlik tedbirlerine uyulması, 
- Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması, -Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.

Öz Turizm’in Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz…