http://ozturizm.com/wp-content/uploads/img-quote-2.png
KURULUŞUNDAN BU GÜNE

Öz Turizm

Kurulduğu 1999 yılından bu güne sektörde iz bırakan firma olma yolunda attığımız adımlar her geçen gün daha da değerleniyor. Firmamızı her gün bir adım daha ileri götürmenin gayretini sürdürüyoruz.

Öz Turizm gelişen Türkiye ve dünya normlarına en iyi şekilde ayak uydurmak amacı ile tüm personelini her türlü eğitim, öğrenim, kurs ve sınav gibi önemli prosedürlerini düzeli aralıklarla takip ve tetkik ederek personel tecrübe ve birikimini sürekli güncellemektedir.

Taşımacılık sektöründe ana unsur güvenliktir, güvenlik meselesi biz göre şoförden başlar yolcu ile devam eder, diğer araçlardaki insanlar ve yaya ile son bulur. Bu doğrultuda biz prensip olarak sadece sertifika ve sınavların tam olması ile ilgilenmiyor şoförden yayaya kadar herkesin güvenliği için her türlü bilgi birikiminden kendimiz, şoförlerimiz ve hostlarımızı faydalandırıyoruz.

Bizim için şoförlerimizin ve personelimizin akşam evlerine huzurlu gitmesi, sürdüğü araçtan şüphe etmemesi yani kafasının rahat yola çıkması yol sürüş güvenliğinin en önemli kısmıdır.

Güvenli sürüşün en önemli unsuru olan araç bakımları da firmamızın en çok dikkat ettiği konudur. Geniş araç filosu ve bu araçların bakımı sıradan yerlerde değil konusunda uzman anlaşmalı teknik servislerde periyodik olarak yapılmaktadır.

Bu doğrultuda siz misafirlerimizin her türlü koşulda ulaşım hizmetini en doğru ve güvenli şekilde sürdürmenin rahatlığı ile sektöre hizmet ediyoruz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
ÖZ TURİZMMerkez
Telefon ve mail aracılığı ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.
KONUMUMUZBizi nerede bulabilirsiniz?
Yakuplu merkez Mah. Maraşan fevzi çakmak Caddesi No:19 D:1-2 Beylikdüzü / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Bağlantıları

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.