Öğrenci Taşımacılığı

Firmamız öğrenci taşımacılığına ciddi şekilde önem vermektedir. Öğrencilerin çok fazla hareketli bazen de dalgın olması bizleri bu konuda çok dikkat etmemiz anlamında uyarmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bu konu üzerinde titizlikle duruyor ve her türlü kontrolleri sağlamaya çalışıyoruz. Bu doğrultud araçların iç dizaynı, güvenlik önlemleri, periyodik bakımları ve temizliğini yakından takip ederek düzenli dezenfekte işlemlerini yapıyoruz.

Yola çıkmak için her türlü bakım ve temizlik işlemleri tamamlanan araçlarımızı yine alanında deneyimli, sürekli güncellenen eğitimlerle bilgileri tazelenen şoför ve hosteslerimiz ile en uygun ve ulaşım kolaylığı sağlayan güzergah üzerinden güvenli bir şekilde evden okula okuldan eve taşıyoruz.

ÖZ Turizm olarak yarınlarımız olan çocuklarımızın, gençlerimizin zamanında ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmesi için her türlü önlemi titizlikle alıyoruz. Bu doğrultuda velilerimizin de gönüllerinin rahat etmesi bakımından araçlarımızda bulunan GPRS sisemi sayesinde aracımızın her an nerede olabildiğiniz görebilirsiniz.

Öğrenci taşımacılığı hizmetini yeni araçlar ve valiliğin belirlediği kurallara göre gerçekleştirmekte olup, istenilen taleplere en hızlı şekilde uyum sağlıyor bu konuda okullarımızı da bilgilendirerek bilgi birikimimizi paylaşıyoruz.

Öğrenci servis taşımacılığı hizmetimiz için personellerimizde önemli standartlar aranmaktadır.

Firmamızın öğrenci taşımacılığında şoförlerimizde aradığımız kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz;
-Sektör tecrübesi olan,
-Adli sicil kaydı bulunmayan,
-Psikoteknik ve SRC2 belgelerine sahip,
-Güvenli, ileri sürüş teknikleri eğitimini ve sertifikasını almış,
-Trafik kurallarına dikkat eden,
-Kalite standartları çerçevesinde öğrenci ve veliler ile iletişimi kuvvetli olan kişiler

Hem taşıma kalitemizi hemde firma profilimize değer katacağından misyonumuz doğrultusunda yolcusuna, kendine ve işine değer veren insanlar ile çalışmaktayız

Öğrenci taşımacılığının ana unsuru olan öğrenciyi kapısından zamanında almak, araca binen öğrencinin güvenli bir şekilde yerine yerleşmesini sağlamak, yol güvenliği için en uygun güzergahtan gitmek, zamanında okula ulaşmak gibi kriterler hem deneyimli şoförlerimiz hem de ulaşım planlamamız sayesinde yoğunluk dönemlerine göre belirlenerek yola çıkılmakta ulaşımda olabilecek aksaklılkarı önceden planlamaktayız.

ÖZ TURİZMMerkez
Telefon ve mail aracılığı ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.
KONUMUMUZBizi nerede bulabilirsiniz?
Yakuplu merkez Mah. Maraşan fevzi çakmak Caddesi No:19 D:1-2 Beylikdüzü / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Bağlantıları

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.