Personel Taşımacılığı

Öz Turizm Personel taşımacılığı sektöründe sadece hizmet veren değil aynı şekilde sektöe kalite kazandırmayı hedefleyen firma konumundadır. Personel taşımacılığında firmaların en çok önem verdiği konu zaman ve maliyettir. Biz de müşterilerimizin ekonomi ve verimlilik politikası doğrultusunda hiç bir şekilde kalite ve güvenliğiizden ödün vermeden personel taşıma sürecini en güvenli ve konforlu şekilde sürdürüyoruz.

Personel taşımacılığında araçlarımızın düzenli bakım ve kontrollerinin yanında personellerimizin de gerekli lisans ve sertifikaları ile birlikte eğitim güncellemelerini de sağlayadak en donanımlı halde sektörde hizmet etmelerini sağlıyoruz.

Firmamızın personel taşımacılığında şoförlerimizde aradığımız kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz;
-Sektör tecrübesi olan,
-Adli sicil kaydı bulunmayan,
-Psikoteknik ve SRC2 belgelerine sahip,
-Güvenli, ileri sürüş teknikleri eğitimini ve sertifikasını almış,
-Trafik kurallarına dikkat eden,
-Kalite standartları çerçevesinde öğrenci ve veliler ile iletişimi kuvvetli olan kişiler

Güvenli yolculuğun ana unsuru araçların düzenli bakımı ve kontrolüdür. Biz araçlarımızın iç ve dış temizliklerinden her türlü kontrolüne düzenli olarak dikkat etmekteyiz. Yol, sigorta ve izin belgeleri düzenli olarak güncellenir. Araçlarda standartlara uygun ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. Personel servisi araçlarımızın tümü GPS – Araç Takip Sistemi ile takip edilmektedir. Böylece yolculuk süresince güven ve konfor en üst seviyede sağlanmaktadır.

İş hayatının en önemli sorunlarından biri de işe gidiş gelişlerdeki sıkıntılardır. Özellikle metropollerde bu durum oldukça fazladır. Toplu taşımaların gereğinden fazla yoğun ve konforsuz oluşu durumu daha da stresli hale getirmektedir. Bundan dolayı firmalar personelinin ulaşım sorununu servis taşımacılığı hizmeti alarak çözmektedir.

Öz Turizm servis taşımacılığı hizmetini bir sorun olmaktan çıkarıp keyifli bir yolculuğa çevirmenin gayretini sürdürmektedir. Konforlu ve donanımlı araçlarımız ile bu konforun farkına varacaksınız.

ÖZ TURİZMMerkez
Telefon ve mail aracılığı ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.
KONUMUMUZBizi nerede bulabilirsiniz?
Yakuplu merkez Mah. Maraşan fevzi çakmak Caddesi No:19 D:1-2 Beylikdüzü / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Bağlantıları

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Öz Turizm. Tüm hakları saklıdır.